Продавець Едбург-меблі виробництво меблів на замовлення розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
245 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Кухонні куточки на будь-який смак, дивани для кафе, пуфи - виробництво будь-яких м'яких меблів.
Контакти
Едбург-меблі виробництво меблів на замовленняМенеджер e-mail: edburgmebli@ukr.net
Якова Гніздовського, 1,, Київ, Україна
+380 (68) 210-50-77
Viber\Telegram
+380 (66) 768-68-58
Viber\Telegram
+380 (63) 605-40-50
Viber\Telegram
+380636054050+380636054050
Мапа
+380 (68) 210-50-77
+380 (66) 768-68-58
+380 (63) 605-40-50

Поради по догляду за м'якими меблями

Поради по догляду за м'якими меблями

М'які меблі - прекрасний елемент інтер'єру, з допомогою якого у будь-якій кімнаті можна створити домашню обстановку, відчуття спокою і затишку. Важко уявити сучасні квартири без м'яких меблів: вітальню без зручного дивана та двох крісел, робочий кабінет - без невеликий, але місткою кушетки, кухню - без кутового диванчика... Однак мало просто створити домашній затишок. Що стосується меблів, її необхідно постійно підтримувати в первозданному вигляді. Навряд чи облуплені крісла будуть розташовувати до приємній бесіді, а катишки на спинці улюбленій ліжка швидше заженуть в тугу, ніж піднімуть настрій.

Отже, як доглядати за м'якими меблями, щоб вона довго зберігала свій колір, форму і текстуру?

 

Позбавлення від пилу

Догляд за м'якими меблями треба починати з першого дня покупки і не відкладати до тих часів, коли на ній не захочеться сидіти. Тому дуже важливо регулярно позбавлятися від пилу, що осів на меблях. Вона сильно псує зовнішній вигляд виробу, до того ж шкідливо позначається на нашому здоров'ї. Щоб меблі не припадала пилом, досить просто регулярно пилососити або проходиться по поверхні ворсистою щіткою, однак можна обійтися і без цього.

Намочіть і добре відіжміть стару простирадло, покрийте нею меблі цілком і відбийте, як відбиваєте килими, тонкої палицею або мухобійкою. Така прибирання не підніме пилу, оскільки вся вона залишиться на простирадлі. Якщо меблі дуже брудна і дуже пильна, можете повторити процедуру, заново прополоскавши і віджавши ганчірку.

Не забувати про важкодоступних місцях. Частіше подымайте диванні подушки, підлокітники і матраци і прибирайте збирається бруд.

 

Подбаємо про оббивці

Оббивка і обтягування м'яких меблів буває різною, вибір тканин з кожним роком все ширше. І кожен матеріал вимагає до себе належної уваги, тому існують різні варіанти догляду за певними видами меблевої тканини.

1) Флок
Це дуже практичний матеріал, приємний на дотик і легко миється. Оббивка з флока не вигорає, відштовхує воду і навіть витримає натиск котячих пазурів. Для регулярного догляду для меблями з флока, досить протирати м'якою ганчіркою або пилососити. Бажано, якщо для цього у вас є спеціальна насадка на пилосос.

Як вивести плями:
Щоб відтерти пляма на оббивці з флока, не використовуйте хімічні засоби, цього меблі не потерпить! Спочатку намочіть брудний ділянку розчином не дуже гарячої води і м'якого мила, залиште на пару хвилин, а потім потріть губкою. Мильну піну промокніть серветкою. Після висихання пропрасуйте пляма праскою через тканину. Для більш сильних плям можна використовувати чистячі засоби на водній основі. Плями від кулькової ручки можна змити за допомогою 10% спиртового розчину.

2) Велюр
Для оббивки використовуються два види велюров: бавовняні і шерстяні. Вони мають бархатисту поверхню і надзвичайно приємні на дотик.
Велюрову тканину можна прати і віджимати на короткому режимі, але температура води не повинна перевищувати 30 градусів. Після прання тканина не потребує прасування. Чистити велюр потрібно щіткою з м'якою щетиною, а після обробки пилососом рекомендується протерти його бавовняною ганчіркою, змоченою в нашатирному спирті.

Як вивести плями:

Плями від соку, кави або яєчного жовтка можна змити з поверхні звичайною водою, якщо робити це відразу після забруднення. Залоснившиеся ділянки можна обробити розчином молока і соди (1 чайна ложка на склянку). А от кров і шоколад з велюру просто так не змиєш. Для цього скористайтеся спеціальними миючими засобами для меблів, а після очищення промокніть пляма вологою ганчіркою. До речі, деякі чохли велюрові переносять машинне прання.

3) Шеніл
Це дуже міцна щільна натуральна тканина, яка відрізняється зносостійкістю та красою. Вона створюється з нитки і ворсинок, які на спеціальному верстаті так переплітаються між собою, що стають не віддільні. Тому шеніл не тягнеться і добре сидить на меблів, до того ж на ньому не утворюються нелюбимі нами катишки.

Як вивести плями:
Щоб усунути плями від кави або шоколаду, обробіть тканину м'яким милом і висушіть, промокнувши рушником. Якщо на меблі прилипла жуйка, обкладіть її льодом, щоб затверділа, а потім акуратно зіскоблити тупим ножем, щоб не порізати тканина. Після цього обробіть шенилловую оббивку метиловим спиртом і висушіть через рушник.

4) Жаккард і гобелен
Це щільна і тверда тканина, виготовлена з синтетики, бавовни, натурального шовку та їх сумішей. Щоб підтримувати жаккард в чистоті застосовується суха чистка щіткою або пилососом. Якщо забруднення сильне, використовують вологу губку.

Як вивести плями:
Щоб відтерти пляма, не використовуйте пральні хлорвмісні порошки, відбілювачі. Скористайтеся мильним розчином або засобом на водній основі. Чохли з жаккарда можна прати вручну або при температурі 40 градусів. Віджим заборонений.

5) Шкіра
Для оббивки меблів зазвичай використовують вініл, кожзам і натуральну шкіру. Всі ці матеріали міцні і зручні у використанні, легко миються і дихають. Можна не турбуватися, якщо пролили на таку меблі щось жирне - з часом шкіра вбере, але важливо постійно підтримувати її вологість і не залишати під прямими сонячними променями. Засмальцьовану шкіряну оббивку досить протерти сумішшю оцту і горілки, але не тільки місця забруднення, а всю поверхню цілком. Варто зауважити, що на подібних матеріалах добре види подряпини, і краще не дозволяти прогулюватися по шкіряного дивана вашого кота. А якщо на оббивці все-таки з'явилися тріщини і надрізи, можна відновити її за допомогою спеціальних комплектів для лагодження порвавшейся тканині (так звана «рідка шкіра»).

6) Замша
М'які меблі із замші відрізняється довговічністю. Вона практично не протирається, стійка до вологи, світла і вогню, проте вимагає ретельного догляду! Щоб підтримувати замшу у формі, щотижня проходитесь з меблів пилососом. Важливо, щоб прибирання була регулярною.

Як вивести плями:
Ніж свіжа пляма на замшевої меблів, тим легше його вивести. Намагайтеся не використовувати багато води, замша цього не любить. Протріть пляму мильним розчином, усуньте бруд м'якою губкою, потім ретельно висушіть, промокаючи рушником, і розгладьте ворсинки на поверхні. Въедшуюся бруд можна відчистити з допомогою засобів по догляду за замшевим взуттям та спеціальної м'якої щіточки.

 

Зручні чохли

Якщо у вас не вистачає сил для постійної турботи про зовнішній вигляд м'яких меблів, ви можете замовити або зшити самостійно знімні чохли, які при забрудненні досить зняти і випрати. Однак прання повинна бути бережний, бажано без віджимання. При цьому бажано вивернути чохли навиворіт і застебнути всі блискавки.

Своєчасна турбота про меблі - запорука її довговічності. Не забувайте про це, і улюблений диван прослужить вам довгі роки, крісла не потьмяніють, а пуфик у вітальні засяє чистотою навіть після регулярного чищення. Ми самі створюємо затишок у власному домі!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner